אישה

אישה אמיתית לא זקוקה למאמצים להוכיח את עצמה ולא לתחרות כדי להרים את מעמדה, אישה אמיתית יודעת שנולדה עם המעמד הגבוה ביותר בטבע האנושי, בזכותה יש המשכיות, היא המולידה, היא היוצרת, היא הבוראת חיים,

בגופה רחם – מלשון רחמים.

שום תעודה שתשיג בלימודים או פרס הצטיינות במקום העבודה, לא יגביהו את מעמדה, כי היא עומדת בפני עצמה, תמיד נחושה, תמיד מוסיפה, היא הקרקע היציבה והבית, היא "אמא אדמה".

סגולותיה הטבעיות הן האינטואיציה החדה, החכמה , האחריות, הסבלנות, החמלה, התמיכה, המסירות, הנתינה והאהבה.

כוחה האמיתי מתגלה בה מהרגע שנכנסת להריון ומתחילה להיקשר לעובר שנושאת וכוחה החזק ביותר בעולם מתגלה לה בעת הלידה, בעת ההתבטלות לצירי הלידה הקשים מנשוא ובשניה שהנס קורה ומתוכה מגיח תינוקה לעולם, הילה סובבת אותה ואהבת חינם אינסופית פורצת מליבה. היא הופכת ל"אמא", ומהמקום שהיתה אגואיסטית רק לעצמה, היא הופכת למשפיעה. גופה וליבה כאילו מתחלק לחלקים רבים וביניהם חיבור אלוקי.

יכולותיה להעניק לתינוקה, מסירותה ודאגתה מפליאים, כוחות הטבע שבה בשלב זה חזקים ועוצמתיים, בנוסף היא מטפחת את ביתה, מסדרת, מארגנת, מוחה יצירתי מתמיד, מפעיל, מעודד ותומך ומאחד את הקן המשפחתי והחברתי.

מתגלה לה היכולת האדירה לבצע אינספור משימות בעת ובעונה אחת ובכולן מתמידה ומצליחה. מטרתה שכולם מסביבה יהיו מאושרים וזה מניע אותה להמשיך ולהשקיע.

לא סתם קורה שיש בה רצון להתעבר שוב, על אף הקושי שזכור לה מהלידה הראשונה, התאוששותה המהירה קורית מיידית כי אינה עסוקה עוד בעצמה וזה מכפיל את כוחה להעניק עוד ועוד….

אם כך, מעמד האישה מוענק לה מיומה הראשון, מתגלה לה כוחה ועוצמתה מהרגע שהופכת לאמא ולעולם לא יהיה לה תחליף.

כתוב בספר משלי ל"א:  … "אשת חיל מי ימצא"…. וההמשך:  …"רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה"….