הכוכב דה פקטור הבא של ישראל!!!

למה כולם כל כך אוהבים את תחרויות הכוכב נולד בגלגוליה השונים? ותקראו עד הסוף כי זה הולך אולי לתת לכם הרבה כסף, באמת!

הנה זה מגיע.. הנה זה קורה… החיים שלי הולכים להשתנות ו.. ו… ו… ו… ולאאאאאא!!!!! אייי יא יא ייייייי! זה שוב לא קרה…

נתחיל מלגלות לכם סוד קטן.  אני רוצה להיות הקול הבא של ישראל. שכולם יסתובבו אליי ויגידו, זה הוא, זה הוא, בעצם זה בכלל הוא!!! אין עליו בעולם. יש לו ת-אקס פקטור והוא הוא הוא, הכוכב הבא ולא רק של ישראל..

אז אני מסתכל בכל התכניות האלו ברשת בקשת ובקשקשת, כדי לזהות את הדבר הזה שכולם אוהבים ומחפשים, שאליו אי אפשר שלא לסובב את הראש או הכיסא ולהגיד:  עליו אני רוצה או רוצה (בנקבה) להסתכל ולא להוריד ממנו את העיניים.

וכאן, אתם והארנק הריק או סתם צמא לעוד שלכם נכנסים לתמונה. יש לי הצעה עסקית שלא תוכלו לסרב לה. זה הולך ככה: כל שאתם צריכים לעשות זה להסתכל כהרגלכם באחת מתכניות הריאליטי האלו, אבל הפעם לחפש בעצמכם, מה באמת עושה לכם (או לכן) את זה! מה בכוכב החדש שזה עתה נולד מולכם על המסך הקטן או גדול גורם לכם/ן להתרגש, לקנא ולחפש בו בשקיקה את  ה Xפקטור שאתם מוכנים לראות שוב ושוב בלי להוריד ממנו את העיניים או לזפזפ לערוץ המתחרה. ואז, אחרי שעשיתם את מה שאתם ממילא עושים לפחות פעם בשבוע אם לא כל ערב, אתם פשוט צריכים לשלוח את מה שגיליתם על הכוכב הזה אליי ואני כבר יעשה מזה בעבורכם כסף. איך אתם שואלים? פשוט, אני יאסוף את כל ההצעות, וכשאצליח להתפרסם ולהיות הכוכב של ישראל אני יחזיר לכם את הכסף שהרווחתי 50 50. כלומר על מה שהשגתי בזכותכם אני ייתן לכם חצי מהרווחים. ויותר מזה, אם תפנו אליי חבר או כמה שגם ישלחו עצה מועילה, אני מתחייב לשלם לכם גם עליו אחוזים בבוא העת. ובכלל, הרי אני יעשה הכל בשבילכם אני יהיה הכוכב שלכם, אני אפזר באוויר של "אמפי שוני" ו"קיסריה" נשיקות ואגיד לכם שזה רק בזכותכם ולמענכם, אם רק יכולתם לעמוד כאן במקומי הערב הזה ולראות איזה יפים ומדהימים אתם, אני אוהב אתכם!!! אז קדימה זאת ההזדמנות שלכם, גם לגעת איתי ביחד בתהילה וגם לעשות מזה כסף, שניים במחיר אחד. רק תשלחו את העצה שלכם למייל המפורסם כאן למטה, ואת השאר תשאירו לי.  וזה אפילו לא יעלה לכם שקל כמו כל הסמסים שאתם שולחים למען הכוכב הבא בערוץ קשקשת.

אז קדימה ושיהיה המון בהצלחה!!!