עומדים לעצב את הבית לקראת פסח?

הכנסת חיים ועניין לבית ושדרוג מראה הסלון, והבית בכלל, לא מחייבים בהכרח שיפוץ מאסיבי, בלאגן, לכלוך והוצאות גדולות. לפעמים כל מה שצריך זה טפטים מעוצבים שמשנים את מראה הבית מהקצה אל הקצה במהירות, ויכולים להעניק לסלון שלכם אופי חדש בהתאם לרצון שלכם – יוקרתי, בוהמייני, עליז, אמנותי ועוד. המומחים של גולדשטיין גרי טפטים מסבירים איך אפשר לשפר את מראה הסלון – בקלות – עם טפטים מעוצבים.

חדר מעוצבלמה דווקא טפטים?
שנייה לפני שאנחנו מגישים לכם את הרשימה המלאה של הטפטים המעוצבים שישנו לכם את הבית, אנחנו רוצים להסביר למה דווקא טפטים. בניגוד לטפטים של שנות ה-70 היום זמינים עבורנו טפטים מעוצבים ומתקדמים טכנולוגית, וישנם טפטים ממגוון חומרים רחב כמו טפטים מחומרים טבעיים כמו כותנה או קש יפני, טפטים עם טקסטורה פרוותית וטפטים דוחי מים מחומרים כמו ויניל. הטכנולוגיה המודרנית הפכה את הדבקת הטפטים לפשוטה וקלה, ואתם יכולים לעשות זאת לבד, ללא חשש מבועות אוויר בתוך הטפט, הדבקה לא ישרה ועוד, והמחיר של הטפטים אינו גבוה. רכישת טפט מעוצב תעלה פחות מהעסקת צבעי לצביעת הקירות, ובוודאי שפחות משיפוץ.

אז מה כדאי לעשות? להחליט איפה אתם רוצים לשים טפטים: טפטים בסלון? טפטים בחדר השינה? אולי טפטים לדלתות? לאחר מכן כדאי להבין מה הקו העיצובי שלכם גם מבחינת וגם מבחינת צבעים. אפשר קלות לקבל רעיונות באתר שלנו וכמובן גם להגיע אלינו לחנות, להסתכל ולהתייעץ. אחד הדברים המתסכלים לפעמים הוא נושא ההתקנה וגם כאן כדאי להיערך מראש לפני שנכנסים לפרויקט, אבל כמו שציינו – תוכלו לפנות אלינו ונשמח להפנות אתכם לבעלי מקצוע ולעזרה בנושא.

פינה מעוצבתועוד מילה אחת לפני סיום
עולם הטפטים המעוצבים הוא נרחב ומגוון, וחשוב מאוד להתאים את הטפט לעיצוב הבית הכללי, לאופי שלכם ולאווירה שאתם רוצים ליצור בחלל. הדבקת טפט לא מתאים יכולה ליצור תחושה מאוד לא נעימה, לגרום לעומס בעיניים, לדיסהרמוניה כללית ולקקופוניה ויזואלית שיצרו חוסר שקט ואי נוחות. ההמלצה החד משמעית היא להיעזר באנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים כדי לבחור את הטפט הנכון עבור החלל שלכם.